Titles you rated
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
RunRated ★ 4.0
OnlyRated ★ 0.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
The VisitRated ★ 3.0
AnnihilationRated ★ 3.5
BrightburnRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 5.0
ShaftRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
The Frozen GroundRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.5
Natsume's Book of Friends The Movie: Tied to the Temporal WorldRated ★ 3.0
Break OtryvRated ★ 2.0
BlindRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 2.0