Titles you rated
A Hundred MemoriesRated ★ 1.0
Genie, Make a WishRated ★ 1.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 1.5
Resident PlaybookRated ★ 1.0
Nine PuzzleRated ★ 2.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 1.5
NewtopiaRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Study GroupRated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 4.0
Love ScoutRated ★ 2.0
When the Stars GossipRated ★ 0.5
Motel CaliforniaRated ★ 1.5
WongyeongRated ★ 0.5
Check-in HanyangRated ★ 1.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
The Number You Have DialedRated ★ 2.5- Love Your EnemyRated ★ 3.0