Titles you rated
The Garden of WordsRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 2.5
AlienoidRated ★ 1.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 1.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 1.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.5
Handsome GuysRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 2.0
SoulRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 2.0
MidsommarRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
The Last DuelRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
FallRated ★ 2.0