Series
Ratings
33
RiverdaleRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 2.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 0.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5- 다큐프라임 - 커뮤니케이션의 힘Rated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 5.0