Series
Ratings
69
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
My Little TelevisionRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 3.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 3.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 3.5