Titles you rated
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.5
The Edge of SeventeenRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.0
Maggie's PlanRated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.5
Love LetterRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 2.5
Love 911Rated ★ 2.0
The HostRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
The ShamelessRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 1.5
Art of FightingRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 2.0
The MercilessRated ★ 3.0