Series
Ratings
297- 태풍상사Rated ★ 3.0
Dynamite KissRated ★ 2.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
The SurvivorsRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
My Sibling's RomanceRated ★ 4.0
UncleRated ★ 3.5
SomebodyRated ★ 2.0
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
GlitchRated ★ 3.5
Love to Hate YouRated ★ 2.5
EuphoriaRated ★ 3.0
My NameRated ★ 3.5
PaybackRated ★ 2.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 2.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0