Series
Ratings
155
Half Blue SkyRated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 4.5
We Bare Bears Season 1Rated ★ 5.0
It's All About the LooksRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Super Radical Gag FamilyRated ★ 5.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 5.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0
Anne of Green GablesRated ★ 5.0- Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 5.0
- 도라에몽 18기Rated ★ 5.0
Kamisama KissRated ★ 5.0- 신 도라에몽Rated ★ 5.0