Series
Ratings
61
Hello, My Twenties!Rated ★ 1.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 2.5
Legal HighRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
GiantRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
House of CardsRated ★ 4.5
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 5.0
The FlashRated ★ 5.0
The FlashRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
VikingsRated ★ 5.0