Titles you rated
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
21Rated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0