Movies
Ratings
162
Midnight RunnersRated ★ 4.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 2.0
The MimicRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 5.0
GeostormRated ★ 1.0
Ghost HouseRated ★ 2.0
New TrialRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
It BoyRated ★ 2.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 1.0
Dead SilenceRated ★ 1.5- As the Gods WillRated ★ 1.5
Don't ClickRated ★ 1.0
MisbehaviorRated ★ 3.5
Ouija: Origin of EvilRated ★ 1.5
White: The Melody of the CurseRated ★ 2.5