Movies
Ratings
834
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The War of the RohirrimRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5