Series
Ratings
32- Physical: AsiaRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The WhirlwindRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 4.5
Age of Samurai: Battle for JapanRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Quarterback Season 1Rated ★ 4.5
Captains of the WorldRated ★ 4.5
Depp v HeardRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5