Movies
Ratings
59
OkjaRated ★ 5.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
17 AgainRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0