Titles you rated
Splash Splash LoveRated ★ 4.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0
MistyRated ★ 4.0
Be PositiveRated ★ 3.0
Doctor PrisonerRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0