Movies
Ratings
33
Apollo 18Rated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
AttractionRated ★ 3.0
PandorumRated ★ 4.5
Going by the BookRated ★ 4.5
The PatriotRated ★ 5.0
OmarRated ★ 5.0
King of ThornRated ★ 3.0
It's a Boy Girl ThingRated ★ 4.5
Remember the TitansRated ★ 5.0
The IllusionistRated ★ 5.0
Zero MotivationRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Patema InvertedRated ★ 5.0
ClickRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0