Series
Ratings
165
My Sweet CityRated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 3.0
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 3.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.0- Phantom Thief JeanneRated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 2.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 3.0
- Kiko-chan's SmileRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 2.5
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 2.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 2.0- Searching for the Full MoonRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
New HeartRated ★ 3.0