Movies
Ratings
47
The Age of AdalineRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 4.0
FuryRated ★ 5.0
SingRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The MistRated ★ 4.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
FrankRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 5.0
Pitch PerfectRated ★ 5.0