Titles you rated
- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.5
- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 4.0
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 4.5
Shugo Chara!Rated ★ 4.5- Run HanyRated ★ 3.0
Jeon Woo ChiRated ★ 3.0- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 3.0
- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 3.0
EXO Next DoorRated ★ 3.0- My Little MonsterRated ★ 4.0
- You Are My DestinyRated ★ 4.0
Sgt. FrogRated ★ 4.0- BonobonoRated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 4.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 3.5- 하얀마음 백구Rated ★ 3.0
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 3.0
- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0