Titles you rated
Hur JunRated ★ 1.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 2.0
Missing NineRated ★ 2.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 0.5
Bad GuysRated ★ 3.5
MisfitsRated ★ 1.5- Brilliant LegacyRated ★ 1.0
Game of ThronesRated ★ 2.5