Titles you rated
- SkinsRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 3.5