Series
Ratings
29
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0