Titles you rated
The ConjuringRated ★ 2.0
MaleficentRated ★ 3.0
Slow VideoRated ★ 0.5
The HimalayasRated ★ 4.0
Time RenegadesRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 2.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The Sheriff In TownRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 1.5
The Battleship IslandRated ★ 2.5
Annabelle: CreationRated ★ 2.0
The MimicRated ★ 2.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0