Titles you rated
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
A Silent VoiceRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
HancockRated ★ 2.5
Iron ManRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0