Movies
Ratings
50
Little ForestRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
HopeRated ★ 5.0
FluRated ★ 3.5- Proof of InnocenceRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 5.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 5.0
Annabelle: CreationRated ★ 2.5
I Can SpeakRated ★ 5.0
The BrosRated ★ 3.5
The SwindlersRated ★ 5.0