Series
Ratings
48
His and Her CircumstancesRated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
MonstarRated ★ 3.5
The Goddess of FireRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0
Fabulous BoysRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 2.0
You're BeautifulRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 2.5