Titles you rated
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Fabulous BoysRated ★ 2.5
One More Happy EndingRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 2.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0