Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 3.5
DearestRated ★ 3.5
American PrimevalRated ★ 3.0
UntamedRated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
WomanRated ★ 3.5
Still, Life Goes OnRated ★ 4.0
House of the Dragon Season 2Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Tokyo SwindlersRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Fall of the House of UsherRated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 3.0
ShōgunRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
LTNSRated ★ 3.5