Series
Ratings
50
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Goryeo-Khitan WarRated ★ 4.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
CelebrityRated ★ 2.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
And, LiveRated ★ 3.0
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 1.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Nadiya's Time to EatRated ★ 3.0- Chef's Table Season 1Rated ★ 2.5
The Beatles: Get BackRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 2.0
Midnight at Pera Palace Season 1Rated ★ 2.5
Rise of Empires: Ottoman Season 1Rated ★ 3.0
Nevertheless,Rated ★ 3.0
SkinsRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Cosmos: A Spacetime Odyssey Season 1Rated ★ 4.0