Titles you rated
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
PunchRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.5
Iron ManRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0