Movies
Ratings
418
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.5
American History XRated ★ 4.0
Gosford ParkRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
PolarRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.0
The LobsterRated ★ 2.0
The CakemakerRated ★ 4.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.0
The Age of InnocenceRated ★ 4.5
Anna KareninaRated ★ 2.5
The Thirteenth FloorRated ★ 3.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 2.0