Movies
Ratings
131
A Barefoot DreamRated ★ 3.5
Goal II: Living the DreamRated ★ 3.0
The Longest YardRated ★ 3.5
For Love of the GameRated ★ 0.5
Goal! The Dream BeginsRated ★ 4.0
Coach CarterRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 3.5- The ScamRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 2.5
Stuart LittleRated ★ 2.0
Ice AgeRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0