Titles you rated
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
WishRated ★ 3.0
EVANGELION: DEATH (TRUE)²Rated ★ 3.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
ArahanRated ★ 3.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 4.0