Titles you rated
My Brilliant LifeRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 0.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
ConfessionRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0