Titles you rated
The PiratesRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.0
BlindRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Man on a LedgeRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0