Movies
Ratings
106
Marriage BlueRated ★ 4.5
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 4.0
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 3.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 2.0
Becoming JaneRated ★ 2.5
BlindnessRated ★ 5.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 2.5
A Good Day to Die HardRated ★ 4.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.5
L: Change the WorldRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Nanny McPheeRated ★ 4.0
Good Morning PresidentRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.5