Titles you rated
GattacaRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 5.0
Rules of DatingRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 3.5
CubeRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.0