Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
NEMURUBAKA: Hypnic JerksRated ★ 3.5
Shinmaikisha Torokko Watashiga Yaraneba Darega Yaru!Rated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Riverside MukolittaRated ★ 3.5
Yakuza and The FamilyRated ★ 4.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 3.5
Don't Call It MysteryRated ★ 3.0
The GentlemenRated ★ 3.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.5
Sound! Euphonium Movie: The Finale of OathRated ★ 3.0
Sound! Euphonium: Ensemble ContestRated ★ 3.0
The FallRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
Better DaysRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Kaguya-sama: Love Is War -The First Kiss That Never Ends-Rated ★ 3.5