Series
Ratings
686
Miss KingRated ★ 3.0
Last Samurai StandingRated ★ 3.5
Banned MoleRated ★ 3.0
BootsRated ★ 4.0
Their MarriageRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
Silent Witch Chinmoku no Majo no KakushigotoRated ★ 3.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
Dan Da DanRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
The Demon Hunter's RomanceRated ★ 2.5
Glass HeartRated ★ 2.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.5
The StudioRated ★ 4.0
Sons of AnarchyRated ★ 3.0
Sons of AnarchyRated ★ 3.0
Sons of AnarchyRated ★ 3.0
Sons of AnarchyRated ★ 3.0
Sons of AnarchyRated ★ 3.0
Sons of AnarchyRated ★ 3.0