Titles you rated
SpyRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 1.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.0
BrokenRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 2.5
Gone GirlRated ★ 2.5
BoyhoodRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.5
In TimeRated ★ 2.5
The PianistRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
QuartetRated ★ 3.0