Movies
Ratings
214
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 2.5
Jason BourneRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 0.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
CarolRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 2.5
The Danish GirlRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.0
PixelsRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
The UnfairRated ★ 2.5
Midnight DinerRated ★ 1.5