Movies
Ratings
421
WhiplashRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 4.5
AnastasiaRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 3.5
StardustRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
Transporter 3Rated ★ 3.5
I Give My First Love to YouRated ★ 2.5
Bicentennial ManRated ★ 4.5