Titles you rated
Blade ManRated ★ 2.5
Bel AmiRated ★ 2.0
Lie to MeRated ★ 4.0
PhoenixRated ★ 4.0
Vampire ProsecutorRated ★ 3.0
Baby Faced BeautyRated ★ 3.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.0
Ohlala CoupleRated ★ 3.0
Tamra IslandRated ★ 3.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 2.5
Dream High 2Rated ★ 2.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Operation ProposalRated ★ 3.0
My Secret HotelRated ★ 4.0
Princess Ja MyungRated ★ 3.5
MagicRated ★ 3.5
The Joseon GunmanRated ★ 3.0
Romance TownRated ★ 3.0