Movies
Ratings
154
Big EyesRated ★ 3.0
Another ChildRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
TomboyRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
A Ghost StoryRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
Born to Be BlueRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 2.5
Black SwanRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 2.5
MulanRated ★ 2.5