Titles you rated
MidsommarRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.5
Where the Wild Things AreRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Shazam!Rated ★ 4.5
It FollowsRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
BlackkKlansmanRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
A Simple FavorRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
BumblebeeRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.0
HalloweenRated ★ 4.0