Movies
Ratings
497
The OutlawsRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.5
The WolverineRated ★ 2.0
Black PantherRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5