Titles you rated
The ChaserRated ★ 5.0
Summer ScentRated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 4.0
Beautiful DaysRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Women of the SunRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Empire of GoldRated ★ 5.0
I've Got My Eye on YouRated ★ 5.0- Terms of EndearmentRated ★ 4.0
- Kuk HeeRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 2.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.5
Two WeeksRated ★ 5.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Five EnoughRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0