Titles you rated
GoodFellasRated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 4.0
The Darjeeling LimitedRated ★ 3.5
The President's Last BangRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 3.5
Up in the AirRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
This Means WarRated ★ 2.0
The MartianRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.0
Stranger Than FictionRated ★ 1.5
AladdinRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Little Miss SunshineRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.5