Movies
Ratings
672
FollowingRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 2.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Mystic RiverRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 3.0
The Good NurseRated ★ 2.5
Your Place or MineRated ★ 2.0
UnlockedRated ★ 2.5
MaggieRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Where the Crawdads SingRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 2.0
HuntRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
20th Century GirlRated ★ 2.5