Movies
Ratings
53
21Rated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
BraveheartRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
Rules of DatingRated ★ 3.0